2E Reklam | Hakkımıda

Anasayfa > Hakkımızda
 • Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...
  2e Reklamı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada Fethiye'deki benzer reklam ajanslarından biraz daha farklı... olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım reklamlarında ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.
  Peki neden farklıyız?
  Çünkü;
  Herşeyden önce;
  "İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
  Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu.
  Çünkü biliyoruz ki;
  ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. 2e Reklam ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

  "İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
  Belki hiç bir reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

  "Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
  Diğer reklam ajanslarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

  "Bahane değil çözüm üretiyoruz."
  Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

  "Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
  Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

  Elbette 'e Reklamı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

  Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...